0
0

طراحی سایت

طراحی سایت

یکی از راه حل های حیاتی برای رشد و بهبود کسب و کارها طراحی سایت است. با داشتن سایت اختصاصی برای کسب و کارتان نه تنها برند سازی انجام می دهید، بلکه باعث آشنایی کاربران بیشتری با بیزینس خود و در نهایت خرید بیشتر می شوید. در حال حاضر افرادی که خدمات خاصی ارائه می کنند، افرادی که محصولاتشان را به صورت اینترنتی می فروشند، و کسانی که برند خاصی دارند، کسانی که خدمات آموزشی و محصولات دانلودی دارند، نیاز است که سایت داشته باشند. برای مثال حتما شما هم صفحات کاری را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و حتی واتساپ دیده اید که برای معرفی محصولات و خدمتشان از این شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. چنین مشاغلی می توانند برای رشد کسب و کار و افزایش فروش سایت اختصاصی داشته باشند. حتی مشاغلی که مکان مشخصی برای ارائه خدمات و فروش محصولاتشان دارند، و فروششان حضوری است می توانند برای افزایش فروش سفارش طراحی سایت بدهند. امروزه شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت وجود دارد که پروژه طراحی سایت از صفر تا صد را به بهترین نحو انجام می دهند.

طراحی سایت چقدر هزینه دارد؟

یکی از چالش های مهم همه کسب و کارهایی که اقدام به سفارش طراحی سایت می کنند، اطلاع از هزینه ها و تعرفه های طراحی سایت است. از طرفی هزینه طراحی سایت با زبان برنامه نویسی اختصاصی مانند HTML در مقایسه با طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس (CMS) و جوملا، ASP.net متفاوت است. همچنین برای طراحی سایت هزینه ای که تعیین می شود، با توجه به اکانت مورد نظر شما، میزان هاست مورد نیاز، نوع دامنه انتخابی که باید متناسب با کسب و کار باشد (ir- com- org- .net- gov- .co- .info- .in- .tv- pw- .biz) استفاده از قالب آماده یا اختصاصی بودن قالب سایت متغیر است. برای مثال در شروع طراحی سایت، افراد زیادی هستند که از قالب های رایگان استفاده می کنند. برخی از طراحان سایت هم متناسب با نیاز افراد و زمینه های کاری متفاوت، قالب های اختصاصی طراحی می کنند. طراحان سایتی که اقدام به طراحی قالب اختصاصی می کنند، هزینه بیشتری دریافت خواهند کرد. برای طراحی سایت ابتدا لازم است که بررسی کنید وب سایت به چه اقداماتی نیاز دارد؟ زمینه کاری سایت چیست؟ تعرفه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است و این هزینه بستگی به میزان تجربه طراح سایت، اعتبار شرکت و نیازهای سایت دارد. به طور کلی هزینه طراحی سایت شامل موارد زیر می شود:

  • ثبت دامنه
  • هزینه هاست (میزان هزینه هاست بستگی به فضا و پهنای باند مورد نیاز سایت دارد.)
  • طراحی گرافیک توسط گرافیست (این مورد در صورت نیاز سایت و به تشخیص کارفرما است.)
  • اسکریپت های مورد نیاز برای سایت: (وب سایت ممکن است نیاز به اسکریپت و نرم افزارهای خاص داشته باشد که باید به صورت اختصاصی نوشته شود.)
  • پیاده سازی صفحات مختلف برای سایت
  • امن سازی وب سایت
  • نصب افزونه های مورد نیاز
  • پشتیبانی از سایت (شرکت طراحی سایت تا مدتی تضمین می کند که در صورت بروز مشکل آن را رفع کند.)

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

در حال حاضر با افزایش استقبال کسب و کارهای مختلف برای داشتن وب سایت، شرکت های زیادی اقدام به طراحی سایت با قیمت های متفاوت و تعرفه های بالا می کنند. در این میان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت شرکت واتس اپ گوگل است که نمونه کارهای قابل ارائه بسیار زیادی دارد. علاوه بر آن رضایت مشتریان این شرکت خود گویای همه چیز است. شرکت واتس اپ گوگل با داشتن سابقه کاری بالا و به کارگیری بهترین متخصصین طراحی سایت قادر به طراحی انواع سایت در زمینه های کاری مختلف است. همین الان برای سفارش طراحی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.